Ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw

GDZIE UBEZPIECZYĆ FIRMĘ?

Na pytanie, gdzie ubezpieczyć firmę, nasuwa się jedna rozsądna odpowiedź. U agentów, którzy czynnie pracują od wielu lat ciesząc się zaufaniem i poważaniem klientów. Idealną polisę  ubezpieczenia należy skroić i dopasować analogicznie jak garnitur; do wielkości biznesu, typu działalności, posiadanego mienia i siedziby, w której się ona znajduje. Od wszystkich tych składowych zależeć będzie koszt ubezpieczenia Twojej firmy jak również gwarancja objęcia jej pełną ochroną. 
 

UBEZPIECZENIE FIRMY
 

Ubezpieczenie majątku to głownie oferta dla firm zajmujących się produkcją, działalnością handlową albo usługową. Pozwala kompleksowo zadbać o budynki, urządzenia, wszelkie środki obrotowe i aktywa, co skutecznie chroni interes przed potencjalnymi stratami. Pakiet ten to zabezpieczenie przed różnymi zdarzeniami losowymi, przed kłopotami wynikającymi z awarii i wad technicznych lub technologicznych oraz tymi będącymi efektem niewłaściwej obsługi sprzętu. To też solidna ochrona na wypadek zniszczenia, uszkodzenia sprzętu przez osoby trzecie, kradzieży z włamaniem lub rabunku. A to tylko kilka profitów, które niesie za sobą takie rozwiązanie. 
 

Zanim zatem podpiszemy umowę ubezpieczenia, profesjonalnie przeanalizujmy wszystkie jej zapisy, tak aby wybrać dla Państwa obiektywnie najkorzystniejszą ofertę.

Aktualności

Scroll to Top

Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa
Pola wyboru

albo

Zadzwoń: +48 576 300 366 ,
Napisz: biuro@globalfg.pl
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner