Kim Jesteśmy ?

Jesteśmy agencją pośrednictwa ubezpieczeniowego i kredytowego. Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku. Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Zapewniamy fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiej ofercie wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych możesz ubezpieczyć wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze, od ubezpieczenia samochodu aż po ubezpieczenie na życie.

Nasz Cel !

Jak już wspominaliśmy większość "statystycznych Kowalskich " przy wyborze ubezpieczenia kieruje się głownie ceną. Bardzo duża cześć np. kierowców nie zastanawia sie po co im ubezpieczenia OC, po prostu jest obowiązkowe, więc cena jako wyznacznik wydaje się być słusznym wyborem. Popularne obecnie porównywarki cen ubezpieczeń znacząco ułatwiają nam decyzje wyboru ubezpieczenia. Niestety porównywarka lub ubezpieczenia typu direct nie przeprowadzi z nami rozmowy w celu ustalenia w jakich sytuacjach tak naprawdę możemy potrzebować ubezpieczenia, a zatem nie zaoferuje nam takiej oferty która przyda się właśnie nam. Czy wiesz że czasami oferta zaledwie o 1 zł droższa oferuje o wiele więcej a docenisz to dopiero w przypadku wystąpienia szkody. Naszym celem jest byś przy wyborze ubezpieczenia nie był skazany na oferte kierowaną do "statystycznego Kowalskiego" chcemy dostosować ofertę do Twoich potrzeb.